Програма лояльності Університету «КРОК» — Університет «КРОК»

Програма лояльності Університету «КРОК»

24 червня 2012 Новини та події

Програма лояльності Університету «КРОК»У 2012 році Університет «КРОК» реалізовує програму академічної та корпоративної лояльності, що передбачає велику кількість різноманітних знижок для абітурієнтів та студентів навчального закладу.

Наприклад, вступники, які отримали золоті або срібні медалі чи мають право на позаконкурсний вступ, отримують знижки у розмірі 10% на перший рік навчання.

Право на такі самі знижки мають учасники різноманітних проектів, які проводив протягом навчального року Університет. Абітурієнти, які зареєструються на сайті і заповнять попередні електронні заяви на вступ, та вступники, які успішно пройдуть гру КРОК-Virtual, отримають знижки на перший рік навчання у розмірі 5%.

Вступники на денну форму, які подають до приймальної комісії документи в паперовому вигляді з 2 липня до 12 липня 2012 року, мають право на знижки в оплаті першого року навчання у розмірі 10%. Ті, хто подають документи з 13 липня до 19 липня 2012 року, отримують знижки в оплаті першого року навчання у розмірі 5%. Подібна система розроблена і для бажаючих навчатися за заочною формою.

Ці та інші знижки для тих, хто обрав «КРОК» своєю альма-матер, є своєрідною підтримкою навчальним закладом нових «КРОКівців» на старті нелегкого та водночас надзвичайно цікавого студентського життя.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Програма лояльності Університету «КРОК»