Різдво, що оселилося в душі — Університет «КРОК»

Різдво, що оселилося в душі

13 лютого 2018 Новини та події

4–8 січня 2018 року голова районної «Просвіти», завідувач кафедри ІУПР Василь Глаголюк та директор Інституту управління природними ресурсами Василь Футулуйчук організували теплий прийом групі з 20 школярів та 5 вчителів з м. Констянтинівки (Донецька обл.), що прибули на Різдвяні свята до Коломийщини.

Василь Глаголюк взяв на себе відповідальність за організацію різдвяних вакацій для двох десятків школярів із донецької Костянтинівки. «Було непросто, — зізнається Василь. — Я взяв на себе всі організаційні моменти. Звичайно, на початках були труднощі. Проте всі, до кого я звертався по підтримку, йшли мені назустріч, і в результаті все вдалося, діти задоволені. Приємно, що всі 25 учасників заїзду святкували Святвечір і Різдво у теплих домівках зі світлими родинами, з котрими ділили кутю, колядували та віншували».

Діти отримали гарні враження і їм буде про що розповісти одноліткам у рідному місті.

(Детальніша інформація в газетах «Слово просвіти» № 4 (952) від 25–31 січня 2018 р. та «Вільний голос» № 4 від 25 січня 2018 р.)

Оновлено: Четвер, 15 лютого 2018 11:38

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Різдво, що оселилося в душі