Церемонія випуску спеціальності «Готельне обслуговування» — Університет «КРОК»

Церемонія випуску спеціальності «Готельне обслуговування»

13 лютого 2018 Новини та події

9 лютого 2018 року в Коледжі економіки, права та інформаційних технологій відбулась церемонія випуску студентів спеціальності «Готельне обслуговування».

З вітальним словом виступили: проректор з навчально-педагогічної роботи Університету «КРОК» Наконечна Наталія Василівна, директор Коледжу Сумбаєва Людмила Петрівна, куратор групи Червінська Тетяна Миколаївна та викладач кафедри туризму Романова Марія Ігорівна.

Зі словами подяки до професорсько-викладацького складу та усіх присутніх звернулися випускниці Гороховська-Лагодзінська Анастасія та Гресь Тетяна.

Шановні випускники, пам'ятайте: КЕПІТ любить вас. Любить таких різних: великих і маленьких, упертих і лояльних, слухняних і зухвалих. І навіть через роки ми згадаємо не про двійки та невдачі, а про ваші перемоги, здобутки, успіхи та досягнення! Тож двері Коледжу завжди відчинені для вас, дорогі випускники!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Церемонія випуску / КЕПІТ/ 09.02.2018

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Четвер, 15 лютого 2018 11:30

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Церемонія випуску спеціальності «Готельне обслуговування»