КЕПІТ має таланти! — Університет «КРОК»

КЕПІТ має таланти!

07 лютого 2018 Новини та події

2 лютого 2018 року відбувся один із проектів «Best group» – «КЕПІТ має таланти». Тематикою заходу став фільм «Вартові Галактики».

Завдяки неймовірним декораціям та яскравим образам ведучих глядачі мали змогу потрапити до іншого всесвіту і хоча б на час концерту забути про все земне.

Перемогу одержала студентка І курсу Коледжу спеціальності «Фінанси і кредит з поглибленим вивченням англійської мови» Тю Аніта з поезією Сергія Єсеніна «Лист до жінки». Гучні оплески ще довго не стихали у залі після виступу студентки. Друге місце посіла Давиденко Валерія, якій вдалося підкорити серця суддів магією східного танцю. Третє місце – Силантьєва Діана із запальним циганським танцем. Чорна Вікторія та Горбань Анна зачарували виконанням пісень рідною мовою. Глядачі під час виступу увімкнули ліхтарики, створивши неймовірну атмосферу. Без уваги просто неможливо залишити виступи Остапенко Христини, Стогнія Богдана та Євтушенка Павла, які подарували нам музичну композицію на електронних барабанах, бас- та електрогітарі. Ідеальним доповненням став виступ Кравчука Дмитра, Козаченка Іллі та Мятних Дар'яни. Дві гітари разом з ніжним дівочим голосом подарували нам чудове виконання пісні «Sweat dreams».

Можна сказати, що родзинкою концерту стало поважне журі, бо це наша гордість – випускники: Тихоновська Ксенія та Ряба Валерія, спеціальність «Правознавство», 2011 рік; Півень (Білоусова) Анна, спеціальність «Маркетингова діяльність», 2014 рік; Сова Анастасія, спеціальність «Фінанси і кредит ексклюзив», 2014 рік; Карапетян Олександр Робертович, директор департаменту зі студентських питань, спеціальність «Правознавство», 1999 рік.

Дякуємо, що знайшли час і завітали до alma mater.

Також дякуємо ведучим, Студентській раді Коледжу, студентам-активістам за проведення цього чудового концерту!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Шоу талантів / КЕПІТ / 02.02.2018

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Четвер, 08 лютого 2018 21:23

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » КЕПІТ має таланти!