КЕПІТ провів мистецькі заняття в читальній залі бібліотеки Університету — Університет «КРОК»

КЕПІТ провів мистецькі заняття в читальній залі бібліотеки Університету

06 лютого 2018 Новини та події

Нещодавно студенти I курсу Коледжу економіки, права та інформаційних технологій у рамках вивчення дисципліни «Художня культура» відвідали чудову виставку робіт відомих українських художників: Михайла Васильовича Довганя та Аліни Василівни Славгородської.

Дійсно, пощастило, що цей мистецький простір читальної зали вдалося перетворити на повноцінний навчальний простір для емоційного, духовного занурення в мистецтво, творчого натхнення до філософування.

Студенти були вражені глибиною почуттів та красою пейзажів України, які так влучно, водночас тонко передає мистецький пензель. У цій атмофері краси слова художника молодь мала змогу поміркувати про сенс життя митця, про поняття «натхнення» та місце мистецтва в житті сучасної людини.

Щиро дякуємо організаторам виставки та авторам цих прекрасних художніх робіт за отриману мистецьку насолоду та справжнє натхнення творити.

Оновлено: Четвер, 08 лютого 2018 21:10

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » КЕПІТ провів мистецькі заняття в читальній залі бібліотеки Університету