Привітання з Новим роком та Різдвом Христовим від засновників Університету «КРОК» — Університет «КРОК»

27 грудня 2017 Новини та події

Дорога КРОКівська родино!

Новий рік та Різдво – це найтепліші родинні свята, настання яких завжди пов'язане у людей з новими планами та надіями. Прийміть наші сердечні вітання і найкращі побажання!

Проводжаючи ювілейний для Університету рік, хочемо висловити Вам подяку за хорошу роботу й гарне навчання, за щиру зацікавленість у всіх наших добрих справах і починаннях. Переконані, що наша спільна робота буде успішно продовжена у прийдешньому 2018 році, який, безперечно, буде наповнений новими успіхами та радощами, новими планами та результатами!

Зичимо всьому колективу нашого Університету, усім студентам здоров'я, побільше гарного настрою – щоб Ви із задоволенням йшли на роботу або на навчання до Університету, щоб також із задоволенням прагнули після роботи та навчання до рідних і близьких, до своїх друзів.

З Новим роком та Різдвом Христовим!

засновники Університету «КРОК»

Сергій Лаптєв

Людмила Паращенко

Тарас Фініков