Студентська республіка – 2013 – КРОКівські досягнення — Університет «КРОК»

Студентська республіка – 2013 – КРОКівські досягнення

30 червня 2013 Новини та події

Студентська республіка – 2013 – КРОКівські досягненняЗ 28 по 30 червня 2013 року на Трухановому острові відбувся XV Київський регіональний етап мультифестивалю Міжнародної програми «Студентська республіка - 2013».

КРОКівці взяли активну участь у тренінгах, конкурсах, субфестивалях, соціальних та спортивних змаганнях заходу. Наші активісти студентського самоврядування досягли визначних перемог!

Створили кращій табір студмістечка, посіли перше місце в таких змаганнях: ЛАЗЕРТАГу (клуб ВСК "Полігон Альфа"), водний баскетбол, дартс, фрізбі; друге місце - пляжний футбол.

Вітаємо студентку четвертого курсу юридичного факультету Університету «КРОК» Карпенко Альону, яка стала Першою Леді «Студентської республіки – 2013».

Вітаємо студенток КРОКу, які увійшли у склад студентського магістрату: Чиж Марину (ІІІ курс, юридичний факультет; заступник голови Студентської ради Університету); та Жданову Юлію (ІІІ курс, юридичний факультет, голова Студентської ради юридичного факультету).

Нагородження студентського магістрату відбулося на головній сцені країни.

Адміністрація «КРОКу» висловлює щиру подяку студентам за підготовку та активну участь у «Студентській республіці – 2013»: Гусаковій Марині, Єщіганову Дмитру, Чмерук Дар’ї, Войтенко Анастасіі, Мачуленко Сергію, Чиж Марині, Ждановій Юлії, Дубенському Роману, Брюханді Євгенію, Матяш Ірині, Карпенко Альоні, Потьомці Ігору, Потьомці Якову, Атрощенко Георгію, Шарапову Микиті, Брицькій Вікторії, Коровай Маргариті, Чарупі Ларисі, Пронькіну Сергію, Паламарчуку Сергію, Машовцю Олегу, Лозицькому Всеволоду.

Наприкінці серпня наші студенти поїдуть до Криму на фінальну частину мультифестивалю Міжнародної програми «Студентська республіка -2013».

Оновлено: Вівторок, 20 травня 2014 13:08

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Студентська республіка – 2013 – КРОКівські досягнення