Школа майбутнього дипломата — Університет «КРОК»

Школа майбутнього дипломата

01 грудня 2017 Новини та події

25 листопада розпочала свою роботу Школа майбутнього дипломата.

Відкрив роботу Школи Надзвичайний і Повноважний Посол України Дмитро Іванович Ткач. Він розповів слухачам про започаткування першого Посольства України у світі – 24 березня 1992 року в Будапешті. Практично з цієї дати розпочинається двостороння українська дипломатія. Ознайомив з подіями травня 1991 року, коли Будапешт відвідала делегація на чолі з Головою Верховної Ради України Л.М. Кравчуком і було підписано 9 двосторонніх міжнародно-правових документів, автором яких був Д.І. Ткач. Серед них Декларація про основи добросусідства між УРСР та УСР, Консульська конвенція та Декларація про захист прав національних меншин. Загалом Д.І. Ткач є автором та співавтором більш ніж 100 українсько-угорських угод та договорів у різноманітних сферах.

Оновлено: П'ятниця, 01 грудня 2017 18:37

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Школа майбутнього дипломата