Квест «Відповідальність починається з мене» — Університет «КРОК»

Квест «Відповідальність починається з мене»

27 листопада 2017 Новини та події

17 листопада 2017 року активісти разом зі Студентською радою Коледжу взяли участь у щорічній Всеукраїнській інформаційно- профілактичній акції «Відповідальність починається з мене», яка проводиться серед коледжів та університетів Шевченківського району міста Києва.

Темою квесту в цьому році було обрано дитячі майданчики. Усі ми бачили, у якому занедбаному стані частіше за все вони знаходяться. Учасникам квесту видали зашифровані фрагменти із завданнями. Студенти мали розшифрувати карти-вказівки, приховані по всій території Шевченківського району, а потім знайти і позначити на них усі дитячі майданчики, починаючи з найгірших і закінчуючи зовсім новими. Ще одним із завдань було відзняти все на відео та зробити фото. Ці матеріали опубліковано на офіційному сайті Шевченківської адміністрації. Подібні заходи згуртовують нашу молодь та роблять їх відповідальними і небайдужими до нашого міста. Дякуємо Шевченківській адміністрації за квест!

Оновлено: Понеділок, 04 грудня 2017 15:20

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Квест «Відповідальність починається з мене»