ІIІ Звітно-виборча конференція Студентського наукового товариства — Університет «КРОК»

ІIІ Звітно-виборча конференція Студентського наукового товариства

23 листопада 2017 Новини та події

10 листопада 2017 року в Коледжі економіки, права та інформаційних технологій відбулася ІIІ Звітно-виборча конференція Студентського наукового товариства.

Почесними гостями цього заходу стали: Людмила Петрівна Сумбаєва – директор Коледжу економіки, права та інформаційних технологій; Кудряшова Світлана Вікторівна – завідувач відділення загальноосвітньої підготовки Коледжу; Гурінова Леся Олександрівна – завідувач юридичного відділення та відділення інформаційних технологій Коледжу; Двірська Оксана Василівна – голова циклової комісії з цивільно-правових дисциплін юридичної підготовки, старший викладач кафедри державно-правових дисциплін Університету «КРОК»; Хорошенюк Андрій Павлович – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри маркетингу та поведінкової економіки Університету «КРОК», керівник секції «Соціологія» відділення філософії та суспільствознавства КПНЗ «Київська Мaла aкaдемiя наук учнівської молоді»; Пижов Олександр Михайлович – засновник Студентського наукового товариства Коледжу, нині – головний спеціаліст відділу нормативного забезпечення вищої освіти департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України.

Модерувала захід Рибак Ірина Вікторівна, заступник директора Коледжу з наукової та методичної роботи, кандидат політичних наук, доцент кафедри суспільних наук Університету «КРОК».

На порядку денному III Звітно-виборчої конференції Студентського наукового товариства Коледжу економіки, права та інформаційних технологій були такі питання: затвердження звіту голови Студентського наукового товариства у 2016–2017 н. р. Бабенко Юлії; вибори голови Студентського наукового товариства; вибори заступника голови Студентського наукового товариства; вибори голів секцій Студентського наукового товариства.

Головним підсумком ІIІ Звітно-виборчої конференції було обрання нового складу Студентського наукового товариства Коледжу (СНТ):

- голова СНТ – Кашуба Соломія;

- заступник голови СНТ – Капіца Сергій;

- голова секції інформаційних технологій – Давиденко Валерія;

- голова секції правових наук – Косян Владислав;

- голова секції наук загальноосвітньої підготовки – Голубєва Емілія;

- вчений секретар СНТ – Шалагіна Юлія.

Зауважимо, що голову секції економічних наук через відсутність кандидатури буде обрано на засіданні новообраного правління Студентського наукового товариства Коледжу за рішенням більшості присутніх на Звітно-виборчій конференції. Також до складу правління СНТ увійшли завідувачі відділень:

- Кудряшова Світлана Вікторівна – завідувач відділення загальноосвітньої підготовки;

- Червінська Тетяна Миколаївна – завідувач економічного відділення;

- Гурінова Леся Олександрівна – завідувач юридичного відділення та відділення інформаційних технологій.

Науковими керівниками секцій Студентського наукового товариства Коледжу стали:

- Двірська Оксана Василівна – керівник секції правових наук;

- Сасім Марина Олександрівна – керівник секції інформаційних технологій;

- Сова Олена Юріївна – керівник секції економічних наук;

- Попазова Марина Іванівна – керівник секції наук загальноосвітньої підготовки.

Висловлюємо щиру подяку всім учасникам конференції за плідну та творчу роботу під час заходу. Дуже дякуємо лічильній комісії ІIІ Звітно-виборчої конференції Студентського наукового товариства Коледжу, зокрема Цирин Каріні, студентці II курсу спеціальності «Правова діяльність на ринку нерухомості», а також Бузовецькій Анні та Коваль Владиславі, нашим успішним випускницям КЕПІТу за спеціальністю «Фінанси і кредит» (спеціалізована програма «КЕПІТ-Ексклюзив»).

Новообраному складу Студентського наукового товариства бажаємо всіляких успіхів, творчого натхнення, нових досягнень та перемог!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Звітно-виборча конференція Студентського наукового товариства / 10.11.2017

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Вівторок, 28 листопада 2017 14:58

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » ІIІ Звітно-виборча конференція Студентського наукового товариства