Асоціація випускників Університету «КРОК» святкує День народження — Університет «КРОК»

Асоціація випускників Університету «КРОК» святкує День народження

13 липня 2012 Новини та події

Асоціація випускників Університету «КРОК» святкує День народженняЦього року Асоціації випускників Університету «КРОК» виповнилося 5 років.

За час своєї роботи Асоціація провела багато зустрічей випускників, допомагала бути в курсі університетських подій тим, хто колись навчався в «КРОЦі», і систематично організовувала різноманітні тренінги та майстер-класи для студентів та випускників Університету.

Ще одним заходом, який допомагав Асоціації об’єднувати «КРОКівців» минулих років, стала гра «Мафія», яка збирала в навчальному закладі колишніх однокурсників і одногрупників.

І вже втретє у 2012 році було проведено конкурс серед студентів Університету на отримання стипендії від АВУ «КРОК».

На сьогодні Асоціація є платформою для налагодження втрачених та здобуття нових зв’язків, що є вкрай важливим для випускників вузу і теперішніх студентів.

Вітаємо АВУ «КРОК» із першим ювілеєм та бажаємо процвітання і плідної роботи заради дружної «КРОКівської» родини!

Оновлено: Понеділок, 24 березня 2014 10:21

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Асоціація випускників Університету «КРОК» святкує День народження