КЕПІТ – учасник Правового діалогу «Маю право на… Я – людина» — Університет «КРОК»

КЕПІТ – учасник Правового діалогу «Маю право на… Я – людина»

20 листопада 2017 Новини та події

8 листопада 2017 року студентська команда Коледжу економіки, права та інформаційних технологій стала учасником Правового діалогу «Маю право на… Я – людина», приуроченого до Міжнародного дня ООН та Міжнародного дня ненасилля. Організацію та модерацію цього чудового заходу здійснювала школа І–ІІІ ступенів № 119 Деснянського району міста Києва.

До Правового діалогу долучилися команди закладів – учасників проекту «Асоційовані школи ЮНЕСКО», а саме: гімназія «Києво-Могилянський колегіум», Житомирська міська гуманітарна гімназія № 23 імені М. Очерета, ліцей № 100 «Поділ», Фінансовий ліцей, школа І–ІІІ ступенів № 119 Деснянського району міста Києва, комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням української мови – гімназія № 39 імені гетьмана України Богдана Хмельницького Деснянського району міста Києва».

Модератори заходу – Ірина Вікторівна Крицина та Ія Леонідівна Іванова поставили перед присутніми у залі проблемне питання «Свобода слова – найбільше надбання людства. Реалізація свободи слова в сім’ї та школі», робота над яким сприяла формуванню в учнів власної думки та можливості переконувати інших. Спікерами заходу також були представник мас-медіа Маріанна Феделеш та інспектор Ради бізнес-омбудсмена Володимир Куценко, які представили своє бачення свободи в різних сферах життя та підтримали учасників заходу. Надихаючі звернення до юнацтва зробили також методисти районного науково-методичного центру Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації – Надія Василівна Шумякова та Оксана Валеріївна Поліщук.

Усі учнівські команди – учасники Правового діалогу представили власне бачення свободи слова у форматі відеозвернень до однолітків та тематичних синквейнів, обговорили проблемні життєві ситуації «Слово – творець та руйнівник». Підсумком діалогу стало символічне «руйнування» Стіни байдужості: діти створили постери «Кредо небайдужої людини».

Учасниками всіх означених активностей під час заходу стали студентки I курсу Коледжу спеціальності «Організація сімейного бізнесу» – Вікторія Берднікова та Соломія Кашуба. Відзначимо, що команда КЕПІТу презентувала чудову роботу – анімований поетичний твір на тему «Свобода».

Юна поетеса, студентка III курсу Коледжу спеціальності «Фінанси і кредит» Олександра Близнюкова підготувала прекрасний, чуттєвий та, безперечно, патріотичний поетичний твір (його фрагмент наведено нижче). Студенти ж II курсу Коледжу спеціальності «Комп'ютерні мережі та адміністрування» Дмитро Гурський та Данило Ваганов представили креативну відеоанімацію із декламуванням вірша авторки.

«Ціну свободи – ми заплатили сповна.

Тепер – прийшов час заграти нових акордів!

Знайти справедливість і впевненість у щоднях.

Ми – нація сили, волі й нових рекордів!»

(О. Близнюкова)

Адміністрація Коледжу висловлює сердечну вдячність всім організаторам заходу – це Лідія Степанівна Хара, директор школи І–ІІІ ступенів № 119 Деснянського району міста Києва; Ірина Вікторівна Крицина та Ія Леонідівна Іванова, керівники та модератори заходу. Особлива подяка чудовій, дружній команді студентів Коледжу за їхню творчу, щиру та натхненну роботу!

Оновлено: Понеділок, 20 листопада 2017 15:43

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » КЕПІТ – учасник Правового діалогу «Маю право на… Я – людина»