Університет «КРОК» отримав подяку від товариства інвалідів — Університет «КРОК»

Університет «КРОК» отримав подяку від товариства інвалідів

20 липня 2012 Новини та події

Університет «КРОК» отримав подяку від товариства інвалідівУніверситет «КРОК» вважає своїм обов’язком підтримувати людей, які потребують додаткової уваги. Вагому частку благодійної допомоги, яку надає навчальний заклад, становить студентська ініціатива. Проте частина цільової допомоги надається у вигляді фінансових відрахувань. Також це можуть бути іграшки, література та інші речі.

Цього року студенти «КРОКу» долучилися до проекту «Планета людей» Всеукраїнського благодійного фонду «Запорука». Збір коштів для забезпечення дитячого відділення Національного інституту раку сучасним обладнанням вирішили проводити у нетрадиційний спосіб – поєднали корисне з приємним.

У Київському академічному театрі юного глядача на Липках для дітей та дорослих відбулася вистава Театральної студії «КРОКодил» — «Нові пригоди трьох поросят». Усі кошти за квитки були направлені на підвищення ефективності лікування дітей зі злоякісними пухлинами.

Серед основних одержувачів допомоги - Цюрупинський дитячий будинок.

Товариство інвалідів «Співдружність» висловило щиру подяку Університету «КРОК» за надану матеріальну допомогу.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Університет «КРОК» отримав подяку від товариства інвалідів