Школа лідерів — Університет «КРОК»

Школа лідерів

06 листопада 2017 Новини та події

5–6 та 9 жовтня 2017 року у Коледжі економіки, права та інформаційних технологій відбувся проект KEPIT LEADERS. На початку всі учасники познайомилися між собою і розділилися на команди. У них було доволі цікаве завдання: створення власного проекту та способи його реалізації, включаючи матеріальні витрати, терміни реалізації та місце проведення.

Також учасникам детальніше розповіли про комітети та їхню роль у студентському житті Коледжу. Час був витрачений не дарма, адже студенти перших курсів проявили себе як особистості, мали змогу розвивати в собі лідерські якості, адаптувалися до командної діяльності, створили власні проекти, а також захистили їх! Першокурсники дізналися більше про активне життя КЕПІТу.

Дякуємо Савельєву Євгенію, Поварчук Альоні, Гольцевій Аліні та Студентській раді Коледжу за можливість отримання такого позитиву та навичок з проектування!

Оновлено: Понеділок, 06 листопада 2017 20:33

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Школа лідерів