Представники Університету «КРОК» взяли участь у European Education Summit — Університет «КРОК»

Представники Університету «КРОК» взяли участь у European Education Summit

02 листопада 2017 Новини та події

23–27 жовтня 2017 року Лотарєв А.Г., начальник управління міжнародного співробітництва, i Дробина А.О., керівник проектів та програм управління, взяли участь в освітньому заході European Education Summit, що проходив у м. Дебрецен (Угорщина) i організатором якого виступила компанія з рекрутингу студентів Uniagents. Вiн об’єднав понад 180 представників вищих навчальних закладів та агентів з бiльш нiж 40 країн світу.

Під час заходу було підписано понад 25 договорів зі спеціалістами з набору іноземних громадян до вишів України, а також розпочато співпрацю у рамках стипендіальної програми Erasmus+ з Університетом Газі (Туреччина), Університетом Байсал (Туреччина), Міжнародною академією бізнесу IBA (Данія) та Університетом Дебрецена (Угорщина). Також 26–27 жовтня 2017 року співробітники управління міжнародного співробітництва відвідали Університет прикладних наук ім. Яноша Кодолані (Будапешт), де обговорили з представниками вишу-партнера результати першого набору іноземних громадян на навчання за спільною програмою Подвійного диплома з менеджменту туризму.

Оновлено: Четвер, 02 листопада 2017 21:02

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Представники Університету «КРОК» взяли участь у European Education Summit