В Університеті "КРОК" відбувся кейс-семінар "PR на 100%" — Університет «КРОК»

В Університеті "КРОК" відбувся кейс-семінар "PR на 100%"

13 вересня 2010 Новини та події

В Університеті «КРОК» відбувся кейс-семінар13 вересня пройшов кейс-семінар «PR на 100%» від маркетингової школи Be First, організований за підтримки клубу «Піраньї КРОКу».

Спікером заходу виступила Аліна Харечко, директор Be First, яка в минулому працювала в Unilever Ukraine на позиції бренд-менеджера Lipton. Учасники семінару мали змогу ознайомитися із деякими секретами роботи у PR-індустрії, розробити та презентувати власну ідею просування бренда.

Президент клубу «Піраньї КРОКу» Гліб Шамаль зазначає: «Семінар - це лише початок. КРОКівці і надалі матимуть змогу брати участь у нових проектах від клубу. Безумовно, в першу чергу клуб працює на своїх учасників, але ми не забуваємо про інших студентів. Отже, стежте за новими подіями».

Оновлено: Вівторок, 08 квітня 2014 15:24

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » В Університеті "КРОК" відбувся кейс-семінар "PR на 100%"