Презентація першокурсників — Університет «КРОК»

Презентація першокурсників

23 жовтня 2017 Новини та події

У п’ятницю, 22 жовтня 2017 року, відбувся грандіозний культурно-виховний захід КЕПІТу – презентація першокурсників. Учасники мали представити свою команду, зробивши інсценізацію, поставити танець і зняти кліп-пародію на оригінальне відео зірок. Завдання для презентації студенти отримали на іншому заході – Green Park of KEPIT, тож на підготовку в них був цілий місяць.

Нашим учасникам вдалося вразити журі та глядачів своєю креативністю і залишити якнайкраще враження після святкового дня.

До складу журі увійшли випускники Коледжу різних років:

· Тулякова Ірина, випускниця 2007 р., із 2004 р. голова Студради Коледжу, «Зірка КРОКу 2010», зараз працює в Українській академії лідерства;

· Голубєва Вікторія, випускниця 2011 р., з 2009 р. голова Студради Коледжу, «Зірка КРОКу 2017», нині – власниця кав'ярні At Home, флорист;

· Бідненко Мар'яна, випускниця 2011 р., 2010–2011 рр. – Студрада Коледжу, тепер – голова аналітичного відділу в ІТ-компанії Skein;

· Тела Джонатан, випускник 2015 р., з 2014 р. голова Студради Коледжу, «Зірка КРОКу 2016», працює в компанії Omnicore;

· Савельєв Євгеній, випускник 2014 р., «Зірка КРОКу 2014», сьогодні – менеджер з маркетингу департаменту зв'язків з громадськістю та реклами Університету «КРОК», керівник студентської проектної групи SPG та медіа-групи KMG.

Звичайно, всі учасники заходу були неперевершеними, але журі одноголосно вибрало переможцями групу «ПЄС» з пародією на кліп Selena Gomez We Don't Talk Anymore. Вони були кращі з кращих і завоювали серця глядачів. Найактивніші студенти групи «Право Європейського Союзу» поставили чудову сценку, гарний танець і представили професійно змонтований кліп. Молодший куратор Валерія Давиденко, студентка другого курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення», також усіх здивувала своїм «танцем живота». Переможці отримали кубок та сертифікат на відвідування ролердрому. Друге місце та сертифікат на похід до кінотеатру отримала команда групи «ЕТ та ФКп». Третє місце та похід в боулінг із зовсім невеликим відривом завоювала група спеціальності «Маркетинг». Інші команди були нагороджені солодощами. Але журі вирішили відзначити ще й виконавців кращих жіночих ролей (Аніта Тю, група «ФКін», та Діана Силантьєва, група «ПП»), кращих чоловічих ролей (Лемак Євгеній, група «ІПЗі»), а також... чоловічо-жіночої. Після деяких вагань перемогу у цій номінації за роль Дженіфер Лопес журі віддало студенту групи «ЕТ та ФКп» Владиславу Лебедю. Багато інших студентів було нагороджено цінними призами від наших випускників.

Приз глядацьких симпатій визначила студентська громада гучними оплесками та голосною підтримкою. Якщо подивитися на реакцію глядачів, то можна сказати, що всі були в захваті від того, що підготували першокурсники. Їхні виступи запам’ятаються надовго.

Окрема подяка голові Студентської ради Коледжу Поварчук Альоні, сценаристу Гольцевій Аліні та ведучим Савельєву Євгенію, Петриченко Анні, Донцю Володимиру і Штаку Владиславу. Попереду в першокурсників ще багато перемог, конкурсів, різних змагань. Треба тільки добре навчатися та активно брати участь в усіх заходах. Адже це тільки початок…

t Пропонуємо переглянути фотозвіт

Презентація першого курсу / Коледж / 20.10.2017

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Субота, 28 жовтня 2017 21:19

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Презентація першокурсників