КЕПІТ – учасник круглого столу — Університет «КРОК»

КЕПІТ – учасник круглого столу

23 жовтня 2017 Новини та події

17 жовтня студенти Коледжу економіки, права та інформаційних технологій стали учасниками круглого столу на тему «Особистість в інформаційному суспільстві: світоглядні виклики та загрози», присвяченого Всесвітньому дню розвитку інформації (World Development Information Day).

Організатором цього щорічного заходу є відділення філософії та суспільствознавства Київської Малої академії наук.

Цьогоріч учасників заходу гостинно приймав Київський міський будинок вчителя. Почесними гостями круглого столу були: Володимир Васинюк – директор КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді»; Олена Фроляк – керівник інформаційної служби телеканалу ICTV, ведуча інформаційного випуску «Факти», заслужений журналіст України, чотириразовий переможець премії «Телетріумф» у номінації «Найкраща ведуча року»; Олександр Сергеєв – головний спеціаліст відділу позашкільної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту м. Києва; Лариса Карчина – завідувач відділу навчально-виховної роботи КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді», керівник секції «Педагогіка»; Тетяна Кот – завідувач відділення філософії та суспільствознавства КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді», керівник секції «Правознавство»; Радим Губань – кандидат юридичних наук, доцент, завідувач кафедри правознавства факультету політології та права НПУ імені М.П. Драгоманова; Ростислав Кравець – старший партнер, адвокат адвокатської компанії «Кравець і партнери», голова громадської організації «Правова держава»; Сергій Баценко – керівник секції «Правознавство»»; Андрій Хорошенюк – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри маркетингу та поведінкової економіки Університету економіки та права «КРОК», керівник секції «Соціологія»; Надія Адаменко – кандидат філософських наук, доцент кафедри філософії факультету філософської освіти і науки НПУ імені М.П. Драгоманова, керівник секції «Філософія»; Людмила Тищенко – методист історії та правознавства районного управління освіти Шевченківської державної адміністрації в місті Києві, Людмила Супруненко – засновник та керівник проекту «Future professionals».

Відзначимо, що почесне право першого виступу на цьому заході надано студентці III курсу Коледжу економіки, права та інформаційних технологій – Вікторії Сорокопуд, що презентувала власне ґрунтовне дослідження проблеми правового регулювання діяльності медіа в сучасну добу. Крім того, активними учасниками дискусійного простору заходу стали також студенти I–II курсів КЕПІТу. Це, зокрема: Сергій Капіца, Аліна Кулиба, Катерина Бігич, Тетяна Бойко, Сергій Силко, Артур Герлінський, Анастасія Дергачова, Валерія Прилуцька, Наталія Островська, Катерина Суворова, Артем Максимчук, Лев Кравцов, Анна Лисюченко, Вероніка Троян, Сергій Галаджій.

Адміністрація Коледжу щиро вдячна всім учасникам заходу за творчу роботу, а також особлива подяка – керівникові проекту, модераторові круглого столу, завідувачу відділення філософії та суспільствознавства КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» – Тетяні Юріївні Кот за якісну організацію цього важливого заходу.

Оновлено: Понеділок, 30 жовтня 2017 14:38

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » КЕПІТ – учасник круглого столу