Студенти спеціальності «Туризм» відвідали туристичну виставку — Університет «КРОК»

Студенти спеціальності «Туризм» відвідали туристичну виставку

17 жовтня 2017 Новини та події

Уже стало доброю традицією відвідування туристичних виставок студентами спеціальності «Туризм» бакалаврату та спеціальності «Готельне обслуговування» Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Університету «КРОК».

Цього разу це був 24-й Міжнародний туристичний салон «Україна», що працював з 4 по 6 жовтня 2017 року.

Першокурсники отримали перший досвід відвідування подібних заходів, вчилися спілкуватися з представниками туристичних компаній, студенти старших курсів – аналізувати попит і пропозицію на ринку туристичних послуг.

Більш ніж 150 компаній-учасниць з 28 країн світу презентували величезну кількість турів на будь-який смак та для різних цілей. У перші два дні відбулися ділові заходи, семінари від туристичних компаній «АНЕКС ТУР», «СІЄСТА», «КОРАЛ ТРЕВЕЛ», «ТУРИСТИЧНИЙ КЛУБ», «ПІЛОТ», «ЧИСТИЙ ТУРИЗМ» та ін.

Відвідування подібних заходів у процесі навчання, обмін враженнями та думками є обов’язковими для студентів спеціальності «Туризм», адже сприяють більш активній практико-орієнтованій підготовці майбутніх фахівців туристичної сфери, формуванню професійних компетентностей!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Туристична виставка очима студентів / 06.10.2017

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Четвер, 19 жовтня 2017 09:43

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Студенти спеціальності «Туризм» відвідали туристичну виставку