English Speaking Club Університету «КРОК» — Університет «КРОК»

English Speaking Club Університету «КРОК»

01 жовтня 2012 Новини та події

English Speaking Club Університету «КРОК»1 жовтня відбулася перша зустріч English Speaking Club, яку організувала Студентська рада Університету.

Координатором проекту стала Кирилова Анастасія – заступник голови Студради.

Організація діяльності клубу зумовлена потребою студентів у постійній практиці вживання англійської мови, адже в нашому Університеті навчаються майбутні фахівці-міжнародники, міжнародники-перекладачі, іноземні студенти, діють спеціалізовані програми з викладанням цією мовою більшості дисциплін.

Першими учасниками English Speaking Club стали Дунай Галина (помічник координатора, І курс, ФМВ), студенти ІІ і ІV курсів КЕПІТу – Міщенко Марія, Заславська Елен, Медведська Ольга, Бабенко Вікторія, студенти І курсу юридичного факультету – Лахтадир Яна, Магдиш Надія, Баброва Юлія, а також Іванова Ірина (ІІІ курс, ФМВ), Мациян Артем (І курс, ФМВ), Романець Сергій (ІІ курс, ФЕП).

Учасники активно спілкувалися і обговорювали цікаві теми англійською мовою.

English Speaking Club відкритий для кожного студента Університету та коледжів і працюватиме щопонеділка з 16:00 до 19:00.

Оновлено: П'ятниця, 21 березня 2014 15:17

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » English Speaking Club Університету «КРОК»