Корпоративна екскурсія для шкіл-партнерів — Університет «КРОК»

Корпоративна екскурсія для шкіл-партнерів

26 вересня 2017 Новини та події

23 вересня 2017 року відбулася корпоративна екскурсія «Гранітні береги Житомирщини» для шкіл – партнерів Університету «КРОК» у рамках проекту «Партнерство заради успіху».

Поїздка розпочалася з відвідування кар'єру неподалік від міста Коростишева, де можна було зустріти сучасні химерні скульптури: каменi, що цілуються, камені в капелюхах, кам'яні кактуси і навіть кам'яного Ейнштейна.

Далі екскурсанти направилися до Свято-Духівського чоловічого монастиря, розташованого в сосновому лісі на березі мальовничого озера, після чого поїхали до міста Житомира – батьківщини видатних вчених, письменників, композиторів. Зокрема, тут народилися, жили, творили письменники Джозеф Конрад, Михайло Коцюбинський, Саша Чорний, Олександр Купрін, Максиміліан Волошин, Олександр Олесь, Василь Земляк, Максим Рильський, композитори Микола Лисенко, Борис Лятошинський, кінорежисер Олександр Довженко і багато інших. Оглядова екскурсія містом включала відвідування Михайлівського кафедрального собору та Свято-Анастасіївського монастиря.

Наступним місцем призначення стало село Денеші – місце, яке знає кожен скелелаз в Україні. Природа створила тут дивовижні скелі на березі Тетерева. Ці місця ще називають Поліською Швейцарією.

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Корпоративна поїздка для шкіл партнерів / 23.09.2017

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Середа, 27 вересня 2017 09:13

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Корпоративна екскурсія для шкіл-партнерів