КЕПІТ долучився до урочистостей з нагоди початку навчального року в Київській МАН — Університет «КРОК»

14 вересня 2017 Новини та події

Київська Мала академія наук учнівської молоді успішно та натхненно розпочала навчальний рік. До відкриття її навчального сезону стали причетними юні дослідники – студенти Коледжу економіки, права та інформаційних технологій.

Так, 8 вересня в конференц-залі Київського міського будинку вчителя відбулася настановча сесія відділення філософії та суспільствознавства Київської Малої академії наук учнівської молоді. А 14 вересня у кінолекційній залі Київського палацу дітей та юнацтва пройшла настановча сесія відділення економіки Київської МАН.

Ці почесні зібрання відвідали учні, їхні батьки, педагоги, відомі вітчизняні вчені, а також випускники Київської МАН, переможці ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН. Манівці мали змогу як поспілкуватися з педагогічним колективом відділень, так і надихнутися успіхом випускників академії та отримати слушні поради від топ-менеджерів відомих вітчизняних та міжнародних компаній.

Головними подіями стали урочисті реєстрації дітей до складу Малої Академії наук учнівської молоді. Серед студентів КЕПІТу до учнів – членів відділення економіки Київської Малої академії наук долучились:

1. Антохова Ірина, студентка II курсу за спеціальністю «Економіка туризму».
  2. Дар Анам, студентка II курсу за спеціальністю «Економіка туризму».
  3. Євченко Павло, студент II курсу за спеціальністю «Економіка туризму».
  4. Расказов Олександр, студент II курсу за спеціальністю «Комерційна логістика».
  5. Кікаоус Ахмед, студент II курсу за спеціальністю «Комерційна логістика».
  6. Чернявський Дмитро, студент II курсу за спеціальністю «Організація сімейного бізнесу».

До числа учнів – членів відділення філософії та суспільствознавства Київської МАН долучилися:

Секція філософії

1. Вікулов Єгор, студент I курсу за спеціальністю «Комп’ютерні науки».
  2. Селіверстова Яна, студентка II курсу за спеціальністю «Право Європейського Союзу».
  3. Бурханов Микита, студент II курсу за спеціальністю «Просування та продаж продукції».
  4. Ладягіна Катя, студентка II курсу за спеціальністю «Просування та продаж продукції».

Секція правознавства

1. Мірошніченко Ангеліна, студентка I курсу за спеціальністю «Право Європейського Союзу».
  2. Сорокопуд Вікторія, студентка III курсу за спеціальністю «Правознавство».

Секція соціології

1. Шалагіна Юля, студентка I курсу за спеціальністю «Право Європейського Союзу».
  2. Компанець Яна, студентка I курсу за спеціальністю «Право Європейського Союзу».

Секція релігієзнавства

1. Кашуба Соломія, студентка I курсу за спеціальністю «Організація сімейного бізнесу».
Оновлено: Понеділок, 30 жовтня 2017 14:35

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » КЕПІТ долучився до урочистостей з нагоди початку навчального року в Київській МАН