Фінальна зустріч Темпус-проекту EANET — Університет «КРОК»

Фінальна зустріч Темпус-проекту EANET

05 вересня 2017 Новини та події

4–5 вересня 2017 року начальник Управління міжнародного співробітництва Андрій Лотарєв, голова правління Асоціації випускників Університету «КРОК» Світлана Заріпова, керівники проектів та програм Управління Галина Богаченко і Анна Дробина разом з представниками університетів з Нідерландів, Німеччини, Румунії, Грузії, Молдови та України взяли участь у фінальній зустрічі Темпус-проекту EANET «Створення мережі випускників-підприємців», яка пройшла у Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича.

На зустрічі було проаналізовано результати проекту, відзначені досягнення та здобутки кожного з партнерів, розглядалися питання адміністративної та фінансової частин, підготовки фінальних документів та формування звітів. Проект завершується, але продовжується співпраця його учасників. Зокрема, у Чернівцях було укладено Меморандум про партнерство між асоціаціями випускників Університету «КРОК» та Академії економічних наук Молдови, який підписали Світлана Заріпова та Тетяна Букос

Оновлено: П'ятниця, 15 вересня 2017 09:10

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Фінальна зустріч Темпус-проекту EANET