Відкритий чемпіонат Університету з футболу триває! — Університет «КРОК»

Відкритий чемпіонат Університету з футболу триває!

10 жовтня 2012 Новини та події

Поєднання навчальної і культурної програм в освіті іноземних студентів10 жовтня відбулася наступна гра футбоольного чемпіонату, в якому студенти з Екваторіальної Гвінеї здобули перемогу у боротьбі з групою «ФК-Ексклюзив» з рахунком 5:1 («Нзаланг» - «ФК-Exl»). Вже вдруге представники компанії-партнера «DUGLAS ALLIANCE LTD» відвідують університетський чемпіонат. Цікаво, що 9 жовтня відбувся футбольний матч між командами «Міні-Нзаланг» (Республіка Екваторіальна Гвінея) та «Панішер» (Україна, студенти Коледжу економіки, права та інформаційних технологій) в якій студенти підготовчого відділення з Екваторіальної Гвінеї одержали перемогу з рахунком 2:1.

Нагадаємо, що 5 жовтня 2012 року відбувся перший футбольний матч між двома командами африканських студентів, які вчаться в Університеті. Результат матчу продемонстрував рівні сили обох команд з рахунком 2:2.

Вітаємо нових членів КРОКівської родини з перемогою!

Оновлено: П'ятниця, 21 березня 2014 14:45

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відкритий чемпіонат Університету з футболу триває!