Практико-орієнтоване навчання для майбутніх фахівців з туризму — Університет «КРОК»

Практико-орієнтоване навчання для майбутніх фахівців з туризму

29 червня 2017 Новини та події

Протягом 2016–2017 навчального року для студентів 3 курсу напряму підготовки «Туризм» у рамках вивчення навчальних дисциплін «Етнічна кулінарія», «Організація ресторанного господарства», «Організація готельного господарства» та програми «Школа професійного зростання» активно проводились аудиторні та позааудиторні практико-орієнтовані заходи.

25 жовтня та 1 листопада 2016 року були проведені майстер-класи з етнічної кулінарії: «Готуємо страви іспанської кухні» та «Дегустуємо чай». Викладач – Архіпов Віктор Віталійович, доцент кафедри туризму, к. техн. н., доцент.

Студенти змогли відчути себе справжніми кулінарами, готуючи найвідомішу страву іспанської кухні – паелью. Вони познайомилися з технологією приготування страви, особливостями інгредієнтів, дізналися, із якими напоями варто подавати страву, серед яких – «сангрія».

Майстер-клас із дегустації чаю справив теж неймовірне враження. Студенти познайомилися з етапами виготовлення чаю, країнами-виробниками та покуштували напої різного географічного й культурного середовища: «Мате зелений», «Молочний оолонг», «Ройбуш чистий», «Червона красуня» та ін.

Туризм: Майстер-класи  з етнічної кулінарії

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

8 листопада 2017 року студенти відвідали готель «Холідей Інн», де познайомились не тільки з номерним фондом закладу, але й з ресторанним комплексом.

Візит у готель «Холідей Інн» / 08.11.2016

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

23 березня 2017 року cтуденти побували у ресторані «Сова», де познайомилися з особливостями української кухні, дизайном етно-ресторану. Господарі ресторану залюбки розказали про історію створення закладу, про етноколекцію, яка представлена для відвідувачів.

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Туризм: екскурсія до  ресторану «Сова»

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Протягом березня-квітня 2017 року студенти відвідали готелі різних категорій: арт-готель «Баккара», «Інтерконтиненталь», «Київ».

Надзвичайно цікаво було познайомитися з номерним фондом готелів, зоною для гостей, особливостями обслуговування, ціновою політикою, тим паче у порівнянні. Слід відзначити доброзичливість, з якою приймали студентів працівники готелів.

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Екскурсія до Арт-готелю «Баккара»

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Екскурсія до готелю «Інтерконтиненталь»

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Екскурсія до готелю «Київ»

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Дякуємо друзям, партнерам, співробітникам готелів та ресторанів, які надзвичайно професійно та гостинно приймали наших студентів!

Дякуємо викладачам кафедри туризму Архіпову Віктору Віталійовичу, Сідиній Людмилі Павлівні за блискучу організацію та проведення практико-орієнтованих заходів!

Оновлено: Вівторок, 04 липня 2017 19:34

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Практико-орієнтоване навчання для майбутніх фахівців з туризму