Студенти-психологи гідно представили Університет на всеукраїнській олімпіаді — Університет «КРОК»

Студенти-психологи гідно представили Університет на всеукраїнській олімпіаді

12 червня 2017 Новини та події

З 4 по 7 квітня 2017 року у місті Переяслав-Хмельницький відбувся ІІ (міжуніверситетський) етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Теоретична та прикладна психологія». Наш Університет представляли переможці І туру Олімпіади Счастна Ганна Володимирівна (ІІ курс) та Ахмедов Мікаіл Наміговіч (ІІІ курс) під керівництвом доцента кафедри психології, кандидата психологічних наук Подшивайлова Федора Михайловича.

На змаганні кращих університетів країни високоповажними журі особливо було відзначено високий рівень наукової підготовки студентів Університету «КРОК» – наші студенти виступили навіть краще, ніж більшість студентів старших курсів інших університетів.

Молоді «КРОКівські» дарування вибороли одні з найбільш престижних грамот: Ганна Счастна – «Ґрунтовний експеримент», а Мікаіл Ахмедов – «Прагнучий до наукового пізнання».

Вітаємо Ганну та Мікаіла і бажаємо їм подальших наукових успіхів!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Студенти-психологи гідно представили Університет на всеукраїнській олімпіаді