Шевченківські дні в Університеті «КРОК» — Університет «КРОК»

Шевченківські дні в Університеті «КРОК»

20 березня 2017 Новини та події

15 березня в рамках святкування 25-річчя Університету «КРОК» і відзначення Шевченківських днів кафедра іноземних мов та спеціальної мовної підготовки сумісно зі студентством провели засідання круглого столу «В сім’ї великій, в сім’ї вольній, новій…» і конкурс читців творів Т.Г. Шевченка іноземними мовами.

Мовами круглого столу стали: англійська, арабська, іспанська, німецька, французька та хінді. До участі було запрошено всіх охочих – студентів Університету, аспірантів, студентів Коледжу та ліцеїстів.

Презентація матеріалу про спадщину, творчість, життя великого сина українського народу Тараса Шевченка та читання його віршів і уривків з поем здійснювалися різними мовами.

Студенти з Демократичної Республіки Конго, Індії, Ірану, Кот-д’Івуару, Лівії, Нігерії повезуть із собою в різні куточки світу згадку про видатного українця – поета, письменника, художника і діяча Тараса Григоровича Шевченка.

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Шевченківські дні в Університеті «КРОК» / 15.03.2017

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Четвер, 24 травня 2018 18:10

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Шевченківські дні в Університеті «КРОК»