КЕПІТ відзначив Міжнародний день рідної мови — Університет «КРОК»

КЕПІТ відзначив Міжнародний день рідної мови

03 березня 2017 Новини та події

Міжнародний день рідної мови – день, який відзначають 21 лютого, починаючи з 2000 року. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня – 17 листопада 1999 року в Парижі. Студенти КЕПІТу мали унікальну можливість відзначити цей день та поринути в атмосферу любові і добра, насолодитися красою рідного слова. Протягом заходу «Збережемо наш скарб – рідну мову» студентами Коледжу економіки, права та інформаційних технологій оспівувалась милозвучність, поетичність, багатство і неповторність рідного слова, звучали українські пісні, поетичні твори митців українського слова і власні студентські рядки, студенти представляли інсценізації, танці.

Згадавши про події в гарячій точці України і ушанувавши пам'ять героїв, ніхто не міг стримати сердечного хвилювання.

Кожна група підготувала газету, де зусиллями студентів було відображено унікальність української неповторної мови.

Робімо все, щоб наше слово зазвучало всюди, щоб рідна мова посіла почесне місце в нашій державі, бо «мова – це доля нашого народу, і вона залежить від того, як ревно ми всі плекатимемо її». Любіть українську мову всім серцем, бо вона наша гордість. Не цурайтесь нашої співучої мови, не соромтесь нею говорити. І поки живе мова – житиме й народ. Бережімо її і гордо всім заявляймо: ми – українці, сини та доньки цієї землі! Ми пишаємось цим, любимо свій народ, свою землю, свою мову. Україну та її культуру.

Зичимо всім щастя, натхнення, добра, миру та світлого майбутнього...

Оновлено: П'ятниця, 03 березня 2017 21:01

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » КЕПІТ відзначив Міжнародний день рідної мови