Відбувся ІІ молодіжний інноваційний форум — Університет «КРОК»

Відбувся ІІ молодіжний інноваційний форум

24 жовтня 2012 Новини та події

Відбувся ІІ молодіжний інноваційний форумНа ІІ Молодіжний інноваційний форум, 24 жовтня 2012 року, відправилася студентський мер Києва, Голова Студентської ради факультету міжнародних відносин «КРОКу» - Гусакова Марина.

Метою даного проекту була презентація «Золотого кадрового резерву нації» та інших програм щодо підтримки талановитої молоді. Цього року Центр Майбутнього став ініціатором створення Золотого кадрового резерву нації — того, без чого не може формуватися ні одна цивілізована країна — інтелектуального капіталу! На сьогодні в базі потенційних участників Золотого кадрового резерву понад 2000 осіб.

У Форумі взяли участь обдарована молодь, представники Золотого кадрового резерву, лідери студентського та шкільного самоврядування зі всієї України, представники бізнесу, влади та ЗМІ.

До участі у форумі запрошувалися кращі представники студентського активу, які в подальшому увійдуть до Золотого кадрового резерву.

Під час офіційного відкриття Форуму із привітальним словом виступила Марина Гусакова як студентський мер Києва. В рамках заходу учасники відвідали бізнес-тренінги, презентації проектів та отримати навички для власного розвитку.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відбувся ІІ молодіжний інноваційний форум