Студенти-КРОКівці з Коломиї – призери міських змагань — Університет «КРОК»

Студенти-КРОКівці з Коломиї – призери міських змагань

14 грудня 2016 Новини та події

Студентська команда Інституту управління природними ресурсами Університету «КРОК» (м. Коломия) посіла друге місце в міському чемпіонаті з брейн-рингу, що проводився до Дня студента за ініціативи відділу молоді та спорту Коломийської міської ради.

Привітання та фірмові КРОКівські футболки від ректора нашого Університету С.М. Лаптєва студентам передала проректор з науково-педагогічної роботи (корпоративне управління) Н.В. Наконечна, яка перебувала в Коломиї з робочим візитом – як учасниця семінару «Розвиток освітянського партнерства в галузі використання  природних ресурсів та формування екологічної культури».

Щиро вітаємо інститутську команду в складі Олександра Березовського, Богдана Пащелопи, Назара Мартищука, Ігоря Мелени, Остапа Николайчука, Аліни Євчук та зичимо нових здобутків!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Студенти-КРОКівці з Коломиї – призери міських змагань