Семінар для освітян Коломийщини — Університет «КРОК»

Семінар для освітян Коломийщини

14 грудня 2016 Новини та події

2 грудня 2016 року в Коломийському Інституті управління природними ресурсами Університету «КРОК» (ІУПР) відбувся семінар «Розвиток освітянського партнерства в галузі використання природних ресурсів та формування екологічної культури».

Зі вступним словом до учасників звернувся директор Інституту кандидат історичних наук, доцент Футулуйчук В.М. Питанню сучасних стратегій «КРОКу» у якісному вимірі був присвячений виступ кандидата психологічних наук Наконечної Н.В. – проректора з науково-педагогічної роботи (корпоративне управління) Університету.

На семінарі висвітлювалися теми: «Екологічні проблеми Коломийського регіону» (старший викладач Інституту Мандич В.В.), «Школа сталого розвитку» (Пасічна Г.М., директор НВК № 9 «Школа ПМЛ», Коломия), «Проблематика розвитку туризму на Коломийщині» (Крамаренко М.А., старший викладач Інституту), «Стан та проблеми використання природних ресурсів» (Соколова О.Г., старший викладач Інституту), «Співпраця ІУПР та Княждвірського НВК: з досвіду роботи» (Рогозіна Г.В., директор Княждвірського НВК).

Наприкінці зустрічі учасники обговорили пропозиції щодо покращення освітянської співпраці в напрямку формування екологічної культури.

Дякуємо за участь у роботі семінару:

• Рогозіній Г.В., директору Княждвірського НВК
  • Пасічній Г.М., директору НВК № 9 «Школа ПМЛ», м. Коломия
  • Нестерчуку О.В., заступнику директора, та Барнецькій Н.М., вчителю Лісківського НВК
  • Уграку В.В., вчителю Раківчицької ЗОШ І–ІІІ ст.
  • Рибчину В.В., директору ЗОШ І–ІІІ ст. № 8, м. Коломия
  • Грабу М.В., директору СШ І–ІІІ ст., № 1 ім. В. Стефаника, м. Коломия
  • Ковальчуку В.М., директору ЗОШ І–ІІІ ст. № 4 ім. С. Лисенка, м. Коломия
  • Калин О.М., заступнику директора ЗОШ І–ІІІ ст. № 3, м. Коломия
  • Одверко Л.В., директору ЗОШ І–ІІ ст. № 10, м. Коломия
  • Якубовській О.Я., директору ЗОШ І–ІІ ст. № 7, м. Коломия
  • Бабенюк Г.С., директору Лісно-Слобідської ЗОШ І–ІІ ст.
  • Беркещуку М.М., керуючому справами Коломийської РДА
  • Семенюк Л.В., директору ЗОШ І–ІІІ ст. № 6 ім. Героя України Т. Семенюка, м. Коломия
  • Мартинюку І.П., начальнику управління освіти Коломийської РДА
  • Лазору Б.Т., директору ЗОШ І–ІІІ ст. № 5 ім. Т. Шевченка, м. Коломия
  • Іванців І.Я., начальнику з питань безробітних Коломийського центру зайнятості
  • Мельнику І.П., спеціалісту управління освіти Коломийської міської ради

Інститут управління природними ресурсами в місті Коломиї – частина освітньої корпорації «КРОК». В Інституті з 1998 року здійснюється ґрунтовна підготовка фахівців у галузі геодезії, землеустрою, а віднедавна – ще й підготовка фахівців у галузі оціночної діяльності та туристичного обслуговування (в Коледжі). Також в Інституті проводяться курси підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-землевпорядників та осіб, позбавлених кваліфікаційного сертифіката.

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Семінар для освітян Коломийщини

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Вівторок, 20 грудня 2016 17:12

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Семінар для освітян Коломийщини