Відкрита лекція Т.В. Фінікова — Університет «КРОК»

Відкрита лекція Т.В. Фінікова

08 грудня 2016 Новини та події

2 грудня 2016 року в Університеті «КРОК» відбулася відкрита лекція «Європейський простір вищої освіти та наукових досліджень», яку проводив к. і. н., професор Фініков Тарас Володимирович, Президент Міжнародного фонду досліджень освітньої політики (у 2009–2010 роках заступник Міністра освіти і науки України). Учасниками заходу стали аспіранти та науково-педагогічні працівники Університету, зацікавлені в предметі презентації.

Лекція була присвячена питанням академічної мобільності молодих науковців, зокрема освітній та науковій компонентам ЕНЕА.

Зустріч пройшла у формі цікавої та пізнавальної дискусії, усі учасники високо оцінили новизну та актуальність поданого матеріалу.

Дуже вдячні Тарасу Володимировичу за можливість реалізації такого наукового проекту!

Оновлено: Четвер, 08 грудня 2016 15:42

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відкрита лекція Т.В. Фінікова