Круглий стіл іноземними мовами — Університет «КРОК»

Круглий стіл іноземними мовами

01 грудня 2016 Новини та події

24 листопада 2016 року розпочато нову «КРОКівську» традицію: відбувся Перший науковий круглий стіл іноземними мовами для студентів і аспірантів «Навчання іноземних мов: наукові здобутки студентів Університету «КРОК».

Захід було присвячено обговоренню питань, пов’язаних із науковими та навчальними напрацюваннями студентів у різних напрямках (екологія, економіка, менеджмент, право, психологія, туризм), з метою запровадження традиції застосування іноземних мов у практиці академічного та наукового спілкування іноземними мовами.

Організатором стала кафедра іноземних мов та спеціальної мовної підготовки. У заході взяли участь студенти Університету, Коледжу та учні Київського ліцею бізнесу.

Варто відзначити особливо якісну підготовку студентів КЕПІТу: Ярослава Опалинського (керівник Бурба Н.М.); Coфії Бєлової, Карини Бурлаку, Олександри Загородньої, Анни Линок, Катерини Прозорової, Валерії Мартинової, Назарія Блонського, Валерії Куць, Анастасії Некрутенко (керівник Божок О.С.).

Не залишилися осторонь і учні Ліцею: Вероніка Сєрова («Проблеми забруднення океанів»), В’ячеслав Мельник («Ідіоми в сучасній англійській мові»), Діана Ільїна («Чому важливо захищати навколишнє середовище») (керівники Берідзе І.В., Лисенко К.В.).

Найактивнішою була студентська громада Університету – іноземні та українські студенти ІІ–V курсів.

• Німецька мова:
    • Кирило Кучук «Німецька система освіти»;
    • Будник Наталя «Modekonzern «Mango»;
    • Самолюк Андрій «Modekonzern «Mango»;
    • Сергій Білогур «Засади діяльності німецького парламенту Бундестаг» (керівник Скуратівська М.О.).
  • Іспанська мова:
    • Будник Наталя «País Vasco (Країна Басків)»;
    • Самолюк Андрій «País Vasco (Країна Басків)»;
    • Сергій Білогур «ООН»;
    • Аліна Кисельова «Система освіти Іспанії»;
    • Олександра Зінченко «Мадрид»;
    • Кирило Кучук «Мадрид» (керівник Лук’янець В.С.).
  • Французька мова:
    • Аліса Карибіна «Торговельні відносини між Україною і Францією»;
    • Ангангондо Отшуди Анн Прися «Міжнародна торгівля»;
    • Нджондо Ідиамаши Аганс «Міжнародна торгівля»;
    • Нгалула Букопа Орсей «Міжнародна торгівля»;
    • Канжи Мпунгве Кристиан «Libre-échange et protectionnisme»;
    • То Алексиз «Quatre comportements de manager» (керівник Хмель В.В.).
  • Англійська мова:
    • Мілана Ділай «Студентський офіс: перспективи розвитку»;
    • Кирило Кучук «Siemens»;
    • Олександр Зінченко «Аррle»;
    • Гюнель Сулейманова, Юлія Попова «Yves Saint Laurent» (керівник Маринович В.В.);
    • Вячеслав Довгаленко, Христіна Луцюк, Максим Костюк «Розробка туру» (керівник Аргатюк І.В.);
    • Ольга Гараніна «Personal information protection»;
    • Сергій Лаптєв «Benefits of exchange programs» (керівник Сорока І.А.);
    • Антон Єрусланов «Logistics» (керівник Муравйова О.В.).
  • Кафедра міжнародних економічних відносин:
    • Будник Наталя, Самолюк Андрій «The export potential of aviation sector in Ukraine» (керівник Оласюк Г.П., доцент кафедри міжнародних економічних відносин).

Матеріали круглого столу будуть надруковані в наступному виданні кафедри іноземних мов та спеціальної мовної підготовки «Філологія, методологія викладання: науково-методичний вісник».

Висловлюємо особливу подяку Лічман Т.В. і Титаренко Н.В. за допомогу в організації заходу.

Зичимо всім учасникам успіхів у навчанні та науковій діяльності. До наступної зустрічі!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Круглий стіл "Навчання іноземних мов" / 24.11.2016

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Четвер, 24 травня 2018 18:10

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Круглий стіл іноземними мовами