Майстер-класи для майбутніх лідерів — Університет «КРОК»

Майстер-класи для майбутніх лідерів

06 грудня 2016 Новини та події

12, 13 і 25 листопада 2016 року для активу Коледжу економіки, права та інформаційних технологій було проведено ряд майстер-класів School Leaders. Проект направлений на відкриття у студентів лідерських якостей та вміння працювати в команді.

Протягом трьох днів з учасниками працювали чотири спікери: Євгеній Савельєв, випускник Коледжу, менеджер з маркетингу департаменту зв’язків із громадськістю та реклами Університету «КРОК» (майстер-клас «Цілепокладання»), Вікторія Кнут, менеджер зі зв’язків із громадськістю (майстер-клас «Ораторська майстерність»), Аліна Гольцева, випускниця Коледжу, юрисконсульт юридичного відділу Університету (майстер-клас з лідерства та командоутворення), Олександр Панасевич, професійний тренер (історія власного успіху та майстер-клас з лідерства).

Дякуємо спікерам за їхню роботу та небайдужість до молодого покоління!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Майстер-класи для майбутніх лідерів