Вибори – 2016 до складу Студентської ради КЕПІТу — Університет «КРОК»

Вибори – 2016 до складу Студентської ради КЕПІТу

11 листопада 2016 Новини та події

2 листопада 2016 року відбулася ХІІ Звітна конференція Студентської ради Коледжу економіки, права та інформаційних технологій. Голова Студради Поварчук Альона та голови комітетів відзвітували про роботу за рік і подякували всім за співпрацю.

3 листопада 2016 року відбулися ВИБОРИ до складу Студентської ради Коледжу. Під час їх проведення були виконані всі вимоги відповідно до наказу МОН про вибори. Передвиборча кампанія пройшла з великим ентузіазмом. Кандидати підготували свої анкети з планами роботи, які були вивішені на стендах Коледжу, щоб з ними могли ознайомлюватися студенти.

Першокурсники йшли на вибори на рівні зі старшокурсниками. Конкуренція була дуже високою. У залі протягом усього дня не бракувало бажаючих голосувати. По закінченню голосування виборча комісія в складі десяти студентів залишилася для підрахунку голосів. І нарешті! Результати виборів 2016 року відомі!

Перемогли досвідченість, молодість і завзятість. Склад Студентської ради майже повністю оновився. Вітаємо переможців:

• Голова – Поварчук Альона
  • Заступник голови – Журавель Діана
  • Голова спортивного комітету – Ключкей Владислав
  • Голова культурного комітету – Паламаренко Ангеліна
  • Голова комітету зі студентських питань – Крапівін Єгор
  • Голова комітету з міжнародних проектів – Потороченко Вікторія
  • Голова інформаційного комітету – Поворозник Дмитро
  • Голова розважального комітету – Шнейдер Тетяна
  • Редактор «Жирної газети» – Расказов Олександр

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Вибори до студради Коледжу / 3.11.2016

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Вівторок, 22 листопада 2016 14:39

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вибори – 2016 до складу Студентської ради КЕПІТу