КЕПІТ взяв участь в освітньому фестивалі управлінської майстерності KyivEdFest — Університет «КРОК»

КЕПІТ взяв участь в освітньому фестивалі управлінської майстерності KyivEdFest

09 листопада 2016 Новини та події

Ріки і гори, моря і поля –
Це наша рідна планета Земля.
Будь їй ти другом, люби, бережи,
Приклад у цьому усім покажи.

1 листопада 2016 року Коледж економіки, права та інфомаційних технологій взяв участь в освітньому фестивалі управлінської майстерності KyivEdFest, який проходив у Київському міському будинку учителя. У рамках цього фестивалю відділення філософії та суспільствознавства Київської Малої академії наук організувало й провело інтерактивне практичне заняття «Збережемо майбутнє Землі разом». Учні – члени МАНу секції педагогіки проводили заняття для викладачів закладів, які співпрацюють із МАН.

Опалинський Ярослав студент ІІ курсу Коледжу спеціальності «Правознавство» взяв активну участь у проведенні інтерактивного практичного заняття.

Варто відзначити високий рівень підготовки молодих науковців. Виступи і власні доповіді молодих педагогів показали, що в Київській Малій академії наук учнівської молоді велика увага приділяється саме науково-дослідній роботі. Учасники логічно, змістовно, цікаво донесли основну ідею практичного заняття.

Адміністрація Коледжу висловлює надзвичайну вдячність за запрошення нашого навчального закладу для участі в інтерактивному практичному занятті «Збережемо майбутнє Землі разом» та професійну підготовку учнів – членів МАН, які проводили заняття, Карчіній Ларисі Яківні – керівнику секції педагогіки відділення філософії та суспільствознавства Київської МАН.

Оновлено: Вівторок, 22 листопада 2016 14:24

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » КЕПІТ взяв участь в освітньому фестивалі управлінської майстерності KyivEdFest