Вітаємо «КРОКівця» - фіналіста кубка з карате! — Університет «КРОК»

Вітаємо «КРОКівця» - фіналіста кубка з карате!

17 листопада 2012 Новини та події

Вітаємо «КРОКівця» - фіналіста кубка з карате!Студент ІІІ курсу юридичного факультету Олексенко Владислав зайняв ІІІ місце у Відкритому всеукраїнському турнірі з Кіокушинкан карате-до Ренмей пам’яті Кушнірика Віталія Богдановича у категорії «чоловіки 18-35 років, 65-70 кг».

17-18 листопада 2012 року у Тернополі відбулося два турніри: Відкритий фінал Кубка України та Всеукраїнський турнір пам'яті Кушнірика Віталія Богдановича. У змаганнях взяло участь близько 300 осіб, з них 102 особи - учасники Всеукраїнського турніру та 186 - учасники фіналу Кубка України. З'їхались спортсмени з різних куточків України: з Івано-Франківської, Дніпропетровської, Хмельницької, Запорізької, Волинської, Житомирської, Львівської, Рівненської, Донецької, Миколаївської, Закарпатської, Київської областей, міста Києва. Також були присутні команди з Білорусії - спортсмени з міст Ліда, Брест, Гродно і Гомель та команда з Росії.

Університет «КРОК» вітає Владислава з перемогою і бажає не лише спортивних злетів, а й досягнень у навчанні!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо «КРОКівця» - фіналіста кубка з карате!