Краса врятує світ, якщо світ врятує красу — Університет «КРОК»

Краса врятує світ, якщо світ врятує красу

06 жовтня 2016 Новини та події

4 жовтня 2016 року активісти екоклубу «ЛОТОС» Коледжу економіки, права та інформаційних технологій, старшокласники й ліцеїсти навчальних закладів Києва, які в 2015–2016 навчальному році долучилися до проекту Creative flowers, зібралися на підсумкову зустріч в актовій залі Університету «КРОК».

Керівник проекту – студентка 4 курсу юридичного факультету Університету «КРОК», активістка клубу «ЛОТОС» Вікторія Дяченко поінформувала про освоєння коштів гранту Президента України в сумі близько 40 тис. гривень, отриманих для реалізації проекту, надала учасникам зборів докладний звіт про виконані роботи, а саме – кількість створених і впорядкованих клумб на засмічених ділянках поблизу навчальних закладів, зупинок громадського транспорту тощо.

Команди екологів столичних ліцеїв, гімназій та шкіл (у тому числі асоційованих шкіл ЮНЕСКО) також звітували про участь у проекті, презентували фото- та відеоматеріали своїх старань: новостворених креативних клумб.

Учасники цьогорічного етапу проекту Creative flowers:

• Фінансовий ліцей (директор Шукевич Юрій Володимирович, куратор проекту Мірошниченко Тетяна Анатоліївна)
  • Спеціалізована школа № 82 ім. Т.Г. Шевченка з поглибленним вивченням англійської мови (директор Сурма Наталія Вікторівна, куратор проекту Ковбас Світлана Львівна)
  • Спеціальна школа I–III ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 85 (директор Федунова Тетяна Миколаївна, куратор проекту Курочкіна Ольга Анатоліївна)
  • Спеціалізована школа I–III ступенів № 65 м. Києва з поглибленим вивченням іноземних мов (директор Петруша Юлія Миколаївна, куратор проекту Оністрат Лейла Ровшанівна)
  • Спеціалізована школа № 125 з поглибленим вивченням англійської мови (директор Посадська Тетяна Леонтіївна, куратор проекту Грищенко Валентина Вікторівна)
  • Колегіум «Олімп» (директор Манзер Світлана Анатоліївна, куратор проекту Діброва Наталія Борисівна)
  • Середня загальноосвітня школа I–III ступенів № 119 (директор Хара Лідія Степанівна, куратор проекту Крицина Ірина Вікторівна)
  • Коледж економіки, права та інформаційних технологій (директор Сумбаєва Людмила Петрівна, куратор проекту Дяченко Вікторія Вікторівна)

На підсумковій зустрічі були присутні почесні гості: головний спеціаліст відділу молодіжної політики Департаменту освіти і науки, молоді та спорту м. Києва Островська Світлана Миколаївна, представник Молодіжної громадської організації «Нова Атлантида» та учасниця Руху «За затишну Землю» Григоренко Оксана, проректор з науково-педагогічної роботи (корпоративне управління), директор Департаменту довузівської підготовки кандидат психологічних наук Наконечна Наталія Василівна, директор Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Сумбаєва Людмила Петрівна.

Загалом до участі у зборах долучилося понад 30 активістів проекту Creative flowers, а також представники адміністрації Університету «КРОК» та КЕПІТу.

За 3 роки існування проекту Creative flowers у м. Києві було створено 17 клумб.

Пишаємося таким результатом і хочемо наголосити: все залежить від кожного з нас, у тому числі і майбутнє нашої планети.

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Creative flowers / 04.10.2016

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Понеділок, 10 жовтня 2016 19:03

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Краса врятує світ, якщо світ врятує красу