До вивчення проблем економіки долучаться юні дослідники з КЕПІТу — Університет «КРОК»

До вивчення проблем економіки долучаться юні дослідники з КЕПІТу

20 вересня 2016 Новини та події

Наука – це завжди свято. Адже саме в ній людина здатна пізнати істину, сягнути в розпечені надра власної свідомості, відкрити себе в розвитку. Наука покликана наповнювати особистість знаннями, і сей її сокровенний посил приносить радість, натхнення і гармонію.

14 вересня 2016 року в Палаці дітей та юнацтва відбулася настановча сесія відділення економіки Київської Малої академії наук учнівської молоді.

Працювати в Київській МАН у відділенні економіки виявили бажання студенти Коледжу економіки, права та інформаційних технологій.

• Секція економічної теорії та історії економічної думки:
    • Крапівін Єгор, студент І курсу за спеціальністю «Фінанси і кредит з поглибленим вивченням англійської мови»
  • Секція фінансів, грошового обігу та кредиту:
    • Ришко Діана, студентка І курсу за спеціальністю «Фінанси і кредит з поглибленим вивченням англійської мови»
    • Некрутенко Анастасія, студентка І курсу за спеціальністю «Фінанси і кредит з поглибленим вивченням англійської мови»
    • Земляна Аліна, студентка І курсу за спеціальністю «Фінанси і кредит з поглибленим вивченням англійської мови»
    • Даниленко Олександр, студент І курсу за спеціальністю «Фінанси і кредит з поглибленим вивченням англійської мови»

Бажаємо успіху нашим юним дослідникам у наукових розвідках!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » До вивчення проблем економіки долучаться юні дослідники з КЕПІТу