Із Першим вересня! З Днем знань! — Університет «КРОК»

Із Першим вересня! З Днем знань!

01 вересня 2016 Новини та події

Вітаємо усю КРОКівську родину та друзів з початком нового навчального року!

Це свято об’єднує нас усіх: хто викладає науки, хто отримує знання, опановує нове.

1 Вересня – день особливий. Ми КРОКуємо шляхом, що буде сповненим яскравими подіями, напруженою, але цікавою роботою над втіленням мрій і реалізацією нових завдань.

Зичимо команді викладачів Університету творчих сил, розуміння важливості та актуальності просвітницької місії. Нехай новий навчальний рік принесе Вам стабільність і задоволення від роботи, нові професійні та наукові досягнення, сумлінних і небайдужих студентів!

Бажаємо студентам – щирого прагнення оволодіти новими знаннями та навичками! Нехай новий навчальний рік буде для вас періодом відкриттів, знайомств та захоплюючого студентського життя.

Переконані, що новий навчальний рік – ювілейний для Університету «КРОК» – стане часом звершень!

Зі святом, з новим навчальним 2016-2017 роком!

Оновлено: Четвер, 01 вересня 2016 10:48

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Із Першим вересня! З Днем знань!