У рамках реалізації Україно-австрійської програми відбулася зустріч партнерських вузів — Університет «КРОК»

15 листопада 2012 Новини та події

У рамках реалізації Україно-австрійської програми відбулася зустріч партнерських вузів15 листопада 2012 року Університет «КРОК» відвідали представники Університету прикладних наук ІМС (Кремс, Австрія).

Питання подальшої співпраці вузів в рамках Україно-австрійської програми обговорили між собою адміністрація Університету «КРОК» і віце-ректор австрійського університету Карл Енсфеллнер та координатор програми з австрійської сторони Домінік Фреен Бахлер.

Представники вузу-партнера поспілкувалися з українськими студентами, які навчаються за спільною програмою. Відбувся живий діалог у форматі «питання - відповідь».

Студенти запитували про особливості програми, подальшу семестрову практику в Австрії, цікавилися форматом майбутніх іспитів.

Україно-австрійська програма діє в Університеті «КРОК» з 2008 року. Її випускники отримують два дипломи бакалавра/магістра - диплом з бізнесу у сфері експортноорієнтованого менеджменту Університету прикладних наук ІМС та український державний диплом із міжнародної економіки.

Оновлено: Четвер, 20 березня 2014 11:49

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » У рамках реалізації Україно-австрійської програми відбулася зустріч партнерських вузів