«КРОК» вітає партнерів — Університет «КРОК»

«КРОК» вітає партнерів

13 червня 2016 Новини та події

10 червня 2016 року на базі Київського університету туризму, економіки і права відбулася Третя міжнародна науково-теоретична конференція «Методологія приватного права (теоретичний дискурс та практика застосування)», присвячена 20-річчю Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва імені академіка Ф.Г. Бурчака Національної академії правових наук України.

Університет «КРОК» на конференції представляв юрисконсульт юридичного відділу, голова Студентського наукового товариства Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Олександр Пижов, який вручив дирекції Інституту вітання від колективу Університету «КРОК» з нагоди 20-річчя.

Відкривав конференцію директор Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва імені академіка Ф.Г. Бурчака НАПрН України доктор юридичних наук, професор, академік НАПрН України Олександр Дмитрович Крупчан.

З вітальними словами виступили: віце-президент – керівник Київського регіонального центру НАПрН України, доктор юридичних наук, професор, академік НАПрН України Володимир Павлович Тихий; академік-секретар відділення цивільно-правових наук НАПрН України, доктор юридичних наук, професор, академік НАПрН України Наталія Семенівна Кузнєцова; ректор Київського університету туризму, економіки та права, доктор педагогічних наук, професор Володимир Кирилович Федорченко.

У пленарному засіданні конференції взяли участь провідні науковці в галузі приватного права України, а саме: професор кафедри філософії права Національної академії внутрішніх справ, доктор юридичних наук, професор, академік НАПрН України Михайло Васильович Костицький, завідувач відділу проблем приватного права Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва імені академіка Ф.Г. Бурчака НАПрН України, доктор юридичних наук, професор, академік НАПрН України Володимир Васильович Луць та інші доктори юридичних наук, професори.

Університет «КРОК» дякує за неоціненний вклад у розвиток правової науки України та вітає Науково-дослідний інститут приватного права і підприємництва імені академіка Ф.Г. Бурчака НАПрН України з нагоди славного ювілею – 20-річчя!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «КРОК» вітає партнерів