Всеукраїнська студентська олімпіада зі стратегічного управління — Університет «КРОК»

Всеукраїнська студентська олімпіада зі стратегічного управління

02 червня 2016 Новини та події

19–20 травня 2016 року на базі Університету «КРОК» відбувся  другий етап  Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Стратегічне управління».

На пленарному засіданні з вітальними словами виступили: Сідак Володимир Степанович, д. і. н., к. ю. н., професор, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, проректор з наукової роботи Університету «КРОК»; Наконечна Наталія Василівна, к. психол. н., проректор з науково-педагогічної роботи (корпоративне управління) Університету «КРОК»; Грушко Віктор Іванович, д. е. н., професор, завідувач кафедри фінансів, обліку та аудиту Університету «КРОК». Віктор Іванович очолив журі олімпіади.

Також до складу журі, затвердженого наказом ректора, увійшли: заступник голови Шершньова Зоя Євгеніївна, к. е. н., професор, заступник завідувача кафедри менеджменту, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана; відповідальний секретар Одягайло Борис Михайлович, д. е. н., професор, професор кафедри міжнародних економічних відносин, ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК»; Бобров Євгеній Анатолійович, д. е. н., доцент, професор кафедри фінансів, обліку та аудиту, ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК»; Войтко Сергій Васильович, д. е. н., професор, професор кафедри теорії та практики управління, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»; Василик Сергій Костянтинович, к. е. н.,доцент кафедри менеджменту та бізнесу, Харківський національний економічний університет ім. С. Кузнеця; Горошкова Лідія Анатоліївна, д. е. н., доцент кафедри менеджменту організацій та логістики, Державний вищий навчальний заклад «Запорізький національний університет»; Дунда Світлана Петрівна, к. е. н., доцент, доцент кафедри менеджменту, Національний університет харчових технологій; Пилипченко Олександр Іванович, д. е. н., професор, професор кафедри фінансів, обліку та аудиту, ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК»; Сохацька Олена Миколаївна, д. е. н., професор, завідувач кафедри міжнародного менеджменту та маркетингу, Тернопільський національний економічний університет; Труніна Ірина Михайлівна, д. е. н., професор кафедри економіки, Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського; Теліженко Олександр Михайлович, д. е. н., професор, завідувач кафедри управління, Сумський державний університет; Штундер Ірина Олександрівна, к. е. н., доцент, доцент кафедри маркетингу та поведінкової економіки, ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК».

За рішенням членів журі переможцями олімпіади стали:

1 місце Кондратюк Світлана Юріївна, Національний університет харчових технологій;

2 місце Максимов Станіслав Сергійович, ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»;

3 місце Мельник Богдана Богданівна, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»; Бутусов Михайло Олександрович, Тернопільський національний економічний університет; Кравченя Ірина Вікторівна, Луцький національний технічний університет.

Переможцями у номінаціях обрані:

• Максимов Станіслав Сергійович, ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»;
  • Ходирєв Дмитро Вікторович, Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця;
  • Осипенко Микола Анатолійович, ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК»;
  • Іорданов Артем Анатолійович, Сумський державний університет;
  • Топчанюк Олена Василівна, Запорізький національний університет;
  • Соболєв Олександр Олександрович, Київський національний університет імені Тараса Шевченка;
  • Коваль Анастасія Миколаївна, ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука».

Щиро вітаємо переможців! Дякуємо всім, хто взяв участь у олімпіаді!

Бажаємо подальших наукових досягнень та професійних звершень!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Всеукраїнська студентська олімпіада / 19.05.2016

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Четвер, 02 червня 2016 21:54

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Всеукраїнська студентська олімпіада зі стратегічного управління