Яскрава осінь у техніці «Ізонитка» — Університет «КРОК»

Яскрава осінь у техніці «Ізонитка»

09 листопада 2012 Новини та події

Яскрава осінь у техніці «Ізонитка»9 листопада 2012 року в холі Університету відбувся ярмарок «Яскрава осінь».

Студенти ІІ курсу спеціальностей «Комерційна діяльність» та «Маркетингова діяльність» (КЕПІТ) в рамках дисципліни «Вступ до фаху» готували вироби за допомогою техніки «Ізонитка».

Така нитяна графіка, як вид декоративно-прикладного мистецтва, вперше з'явилася в Англії в XVII столітті, але і до сьогодні зачаровує вишуканістю та красою.

Завдання відповідало спеціальностям студентів, адже необхідно було зробити попередній підрахунок витрат на нитки, папір, рамку, а також оцінити загальну вартість продукту враховуючи роботу студента. Наступним кроком до виконання практичної роботи, став продаж отриманого hand-made. В цілому було підготовлено 22 роботи, з яких 15 купили, останні ж тепер прикрашають деканат Коледжу та домівки студентів.

На отримані кошти молодь закупила канцелярію для подарунків діткам з обмеженими можливостями з дитячого будинку-інтернату м. Цюрупинськ.

Оновлено: Четвер, 20 березня 2014 11:07

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Яскрава осінь у техніці «Ізонитка»