Вітаємо випускницю «КРОКу» з перемогою у конкурсі Intranet Awards UA! — Університет «КРОК»

Вітаємо випускницю «КРОКу» з перемогою у конкурсі Intranet Awards UA!

07 листопада 2012 Новини та події

Вітаємо випускницю «КРОКу» з перемогою у конкурсі Intranet Awards UA!В конкурсі інтранет-проектів Intranet Awards UA, в номінації «Бізнес рішення», перемогла команда Наталії Заверухи з проектом «Автоматизація бізнес-процесів ProNET». 7 листопада 2012 року було оголошено та нагороджено переможців конкурсу. «На виході ми отримали досить потужний результат - окрім стандартних карточок працівників, днів народжень, сухих новин компанії у нас тепер живий портал, де можна ознайомитись із затвердженими схемами процесів в компанії, де посадові інструкції не закачані з інету, а реальні та базуються на процесах, в яких задіяний працівник», – говорить Наталка.

В минулому студентка Університету «КРОК», сьогодні член правління Асоціації випускників Університету, Наталія Заверуха, навчалася за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» та отримала диплом в 2008 році.

Дівчина почала свою кар’єру в компанії ProNET в 2007 році і вже сьогодні працює на посаді заступника директора з питань якості та організації бізнес-процесів.

Ще раз вітаємо Наталію з перемогою і, сподіваємось, що вона радо поділитися власним досвідом впровадження нових технологій з випускниками та викладачами «КРОКу»!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо випускницю «КРОКу» з перемогою у конкурсі Intranet Awards UA!