Стартувала акція «Я склав ЗНО! Я – Супергерой!» — Університет «КРОК»

Стартувала акція «Я склав ЗНО! Я – Супергерой!»

12 травня 2016 Новини та події

5 травня 2016 року випускники 11 класів складали ЗНО з української мови та літератури.

Щорічно студентство Університету «КРОК» проводить в Києві та Київській області  акцію «Я склав ЗНО! Я – Супергерой!» на підтримку учасників тестування. Студенти вітають школярів із проходженням тесту, дарують значки та фотографують на згадку.

Цього року акція одночасно проводилася у 35 пунктах Києва та області (у містах Переяславі-Хмельницькому, Баришівці та Ірпені). Загалом значки супергероїв, вітання та підтримку отримали близько 5 тисяч учнів, а це 25% від загальної кількості учасників, що складали тест в Києві.

Уперше в історії проекту найкращі модератори – студенти на пунктах тестування увійшли до волонтерської команди концерту гурту «Океан Ельзи» (18 травня) та ще п’ятеро  стануть обличчям вступної кампанії 2016 року. Результати конкурсу будуть оголошені після 15 травня.

Вітаємо старшокласників з проходженням важливого тесту та бажаємо гарних результатів!

Фотозвіт заходу можна переглянути за посиланнями

Фотозвіт за 5 травня 2016

Фотозвіт за 11 травня 2016

Фотозвіт за 13 травня 2016

Оновлено: П'ятниця, 13 травня 2016 19:47

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Стартувала акція «Я склав ЗНО! Я – Супергерой!»