Відбулися презентації першого курсу КЕПІТу — Університет «КРОК»

Відбулися презентації першого курсу КЕПІТу

07 листопада 2012 Новини та події

Відбулися презентації першого курсу КЕПІТу7 листопада 2012 року в Коледжі економіки права та інформаційних технологій відбулися презентації першого курсу.

Презентація - урочисте свято для кожного студенту Коледжу. Під час заходу актова зала була переповненою глядачами, які активно підтримували друзів та одногрупників, що виступали на сцені.

Цього року завдання для підготовки вистави складалося із двох частин: відео презентація та театральна постанова. Основною темою заходу була «Казки народів світу».

Улюбленими казками виявилися «Бременські музиканти», яку обрала група КЕПІТ-Ексклюзив, «Попелюшка» - ОПСІК- 2, «Чарівник Смарагдового міста» - ФК, «Гензель та Грета» - ЕП та КД, «Снігова королева» - П-1, «Джек та бобове дерево» - МД, «Чиполіно» – РПЗ, «Мері Поппінс, до побачення» - група Правознавство-2.

Почесне журі , до складу якого увійшли як викладачі, так і випускники Коледжу та Університету «КРОК», визначили три призових місця та окремих номінантів.

У конкурсі найкращої презентації Коледжу перемогла команда КЕПІТ-Ексклюзив, яка додатково отримала дві номінації: «Казкова пара» та «Найкращий танець». Друге почесне місце зайняла друга група юристів, а третє – студенти спеціальності «Маркетингова діяльність». Переможці призових місць отримали квитки в кінотеатр або в спортклуб на боулінг.

Також було обрано чотири номінанти на «Кращу жіночу роль», «Кращу чоловічу роль» отримав «Робот» із команди ФК, а номінацію «Глядацькі симпатії» отримали групи Правознавство-1 та РПЗ.

Вітаємо учасників та переможців заходу та бажаємо нових перемог!

Оновлено: Четвер, 20 березня 2014 10:30

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відбулися презентації першого курсу КЕПІТу