Результати шостого PROF Camp — Університет «КРОК»

Результати шостого PROF Camp

05 квітня 2016 Новини та події

З 21 по 26 березня 2016 року в Університеті «КРОК» панувала весела атмосфера профорієнтаційного табору PROF Camp. Тиждень був насичений цікавими зустрічами та новими знайомствами, свіжими враженнями та позитивними емоціями. Час швидко пролетів, і ось ми вже на завершальній солодкій вечірці  PROF Camp. За цей тиждень відбулося немало: було представлено більш ніж 10 професій, проведено 5 екскурсій до компаній та 4 тренінги. Шостий профорієнтаційний табір набрав рекордну кількість учасників – 50 школярів.

Організатори табору висловлюють вдячність партнерам та компаніям, які підтримали проект і долучилися до його реалізації. Щира подяка висловлюється міжнародній аудиторській компанії KPMG, Київському адміністративному апеляційному суду, JuniorБанку, ІТ-компанії GreenWeb, квест-кімнаті ZiGRAYMO, туроператору ANGA TRAVEL.

26 березня школярі зібралися в актовому залі, щоб розкрити батькам  власні професійні мрії. Презентації випускників табору були змістовними та свідчили про щире бажання кожного учасника стати найкращим в обраній галузі.

Журі було не просто визначитися із переможцями й власниками чудових призів: сумки для подорожей JuniorБанку та подарункового сертифіката на відвідання квест-кімнати ZiGRAYMO для компанії до 5 осіб.

Вітаємо переможців конкурсу презентацій «КРОК до професійної мрії»:

І місце – Науменко Олександр з презентацією професії «Аудитор»;

ІІ місце – Мироненко Богдан, який підкорив глядачів мрією стати дипломатом;

ІІІ місце – майбутній маркетолог Хижняк Світлана.

Усі учасники, які виступили із презентаціями, отримали подарунки від компаній-партнерів: знижку від 150 до 200 гривень для відвідування квест-кімнати ZiGRAYMO, чашки від IT-компанії GreenWeb, блокноти від міжнародної компанії KPMG та фрізбі від JuniorБанку.

Від Університету «КРОК» школярі отримали сертифікати на знижку розміром 10% на оплату першого навчального півріччя.

Вітаємо випускників PROF Camp та бажаємо професійного розвитку!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

PROF camp VI / 03-2016

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Вівторок, 12 квітня 2016 22:55
Детальніше в цій категорії: « Kyiv Open Smile Бізнес-гра Start Up IT »

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Результати шостого PROF Camp