Kyiv Open Smile — Університет «КРОК»

Kyiv Open Smile

04 квітня 2016 Новини та події

2 квітня біля Арки дружби народів у центрі Києва відбувся Відкритий фестиваль гумору та сміху Kyiv Open Smile.

Підтримати команду улюбленого Університету «КРОК» на першому весняному святі – території свободи гумору, добрих жартів та веселих усмішок, місці зустрічі добрих традицій, дотепних людей та неперевершеного відпочинку, безлічі фан-зон та різних цікавинок – завітали кияни та гості столиці.

На борту нашого грандіозного та величного піратського корабля «Перлина КРОКу» знайшлося місце усім бажаючим. Команда відважних піратів проводила цікаві конкурси, розваги, майстер-класи, флешмоби, танцювальні батли та квести – все це та набагато більше відбувалося на хвилях «КРОКу».

Море позитивних та незабутніх вражень всі присутні отримали завдяки студентам Унівеситету: Ігорю Степанченку, Борису Крамаренку, Ніні Заярній, Дмитру Корсунівському, Тетяні Донченко, Олександрі Капшук, Михайлу Романову, Марині Коцур, Валентині Харчук, Ірині Чернишенко, Христині Луцюк, Анастасії Коцюбі, Вікторії Вовчок, Вадиму Донцову, Олександру Горкушину, Анні Кисіль, Вікторії Ковальчук, Костянтину Тартаку, Ірині Мельник, Анні Шупило, Андрію Дерябкіну, Миколі Пефтієву, Юлії Штуль, Олександру Андрієті, Дмитру Рачинському, Дмитру Громею, Анастасії Магдік, Віктору Книшу, Науму Анабтаві, Анні Деректоренко, Музаффару Аббасову, Ларисі Чарупі, Альоні Бабат, Лілії Лавренюк, Поліні Костирі, Юрію Грубі, Ліані Шмаковій та студентам Коледжу: Альоні Поварчук, Леонтію Вішталу, Джонатану Телі, Аліні Гольцевій, Павлу Табачеку, Катерині Клименко, Олександрі Янченко, Андрію Стеценку, Олександру Лівіу, Яні Сидоренко, Віталію Ганзевичу, Тимуру Озманову, Анастасії Дубініній, Юрію Петричку, Владиславі Коваль, Юлії Бабенко, Івану Леськіву, Аміні Гамзаєвій, Ользі Пеньковській, Дмитру Окунському, Анні Горбач, Анні Дьяковій.

Окрема подяка за надану підтримку Крамаренку Сергію Борисовичу та адміністрації Університету «КРОК» і Коледжу економіки, права та інформаційних технологій

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Kiev Open Smile / 2.04.2016

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Понеділок, 04 квітня 2016 23:42

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Kyiv Open Smile