Вітаємо! — Університет «КРОК»

Вітаємо!

30 листопада 2012 Новини та події

Вітаємо!30 листопада 2012 року відповідно до Указу Президента України № 670/2012 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року» за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю Потійку Юрію Алійовичу, доцентові кафедри вищого навчального закладу «Університет економіки та права «КРОК», голові комісії Київської обласної ради, присвоєно почесне звання – «ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ».

Ректорат, колектив та студенти Університету «КРОК» щиро вітають Юрія Алійовича та зичать подальших успіхів і натхнення.

Оновлено: Четвер, 20 березня 2014 08:23

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо!